У Чорнолізцях відбулося Віче до Дня народження Шевченка

У п’ятницю, 9 березня, у селі Чорнолізці відбулося Віче з нагоди 204 річниці від Дня народження Тараса Шевченка.
Участь у заході взяла громада села, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, учні та учителі місцевої школи. Віче розпочали гімном України. До пам’ятника Кобзареві поклали квіти. Настоятель церкви Перенесення мощей св. Миколая о.Василь Качур відслужив поминальну панахиду.
«Тарас Шевченко є завжди сучасним і завжди доречним. Його постать у всі часи гуртувала українців. Його образ замайорів на стягах і щитах української молоді. Його слово і зараз продовжує бути опорою та натхненням у нашій боротьбі», – звучало у виступі директора школи п.Михайла Мельника.
«Борітеся – поборете! Вам Бог помагає…»
«Про феномен Шевченка, його живе щире слово, що іноді бринить як струна, а іноді подібне до гострого важкого меча, -говорив сільський голова п.Антон Збіглей- Без Нього… хто знає, що було б з нами!»
Присутні гуртом виконали «Заповіт» Т. Шевченка, адже рядки цієї безсмертної поезії стали нашим дороговказом у непрості для України дні.