Вітаємо команду учнів школи та тренера, які посіли І місце у змаганнях з волейболу

14 березня 2018 року Тисменицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів приймала змагання з волейболу серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (категорія – юнаки).

Цього дня за перемогу боролися команди 7 закладів загальної середньої освіти, серед яких:  Тисменицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів, Марковецький НВК, Рошнівський НВК, Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вільшаницька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Старолисецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чорнолізька ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вітаємо переможців із заслуженими досягненнями: І місце – Чорнолізька ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце – Марковецький НВК, ІІІ місце – Старолисецька ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Андрій Татарин, головний спеціаліст відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації