Військово-патріотичне виховання школярів!

19 березня 2018 року в актовій залі Чорнолізької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч представників Спілки учасників АТО Тисменицького району і Тисменицького районного-військового комісаріату з учнями та вчителями школи. Учасники АТО провели цікавий та змістовний виховний захід з учнями, а представники військового комісаріату продемонстрували їм зразки  начальної зброї.

Учні із захопленням слухали цікаві розповіді гостей, котрі розповідали про героїзм воїнів АТО і про патріотизм волонтерів. Школярі  поділилися з гостями  розповідями як збирали продукти, благодійні кошти, плели захисні сітки, відправляли патріотичні листівки на підтримку воїнів АТО.

Тепла атмосфера зустрічі, яка панувала в залі, фотографії на пам’ять залишили в учасників зустрічі незабутні спогади, а в серцях школярів пробудили ще палкіші іскри патріотизму та любові до своєї Батьківщини.