Тижня знань безпеки життєдіяльності

З 08 по 12 квітня проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

В рамках Тижня знань проводились бесіди з учнями та їх батьками, години спілкування, виховні години, метою яких було убезпечення свого життя та життя людини, яка знаходиться в небезпеці.

Тиждень було відкрито лінійкою «Бережи себе людино».

Учням 5-8 класів шкільна медсестра Костриця Х.Я. провела майстер- клас на тему: «Види пов`язок. Накладання пов`язок»

Заступник з виховної роботи Костюк К.П.  було проведено перегляд презентацій на тему : «Правила поведінки у школі».

Педагог – організатор Збіглей О.М. разом з учнями 8-А класу провела вікторину «Безпечна поведінка під час відпочинку» .

Мельник Г.Р. провела бесіду в 4 класі«Дорога до школи» та  у 2 класі рухливі ігри «Водії -пішоходи».

Проведена робота була змістовною, корисною, спрямованою на виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу в побуті та на дорозі.