День писемності та української мови!

Уже традиційно на початку листопада в Чорнолізькій школі урочисто проходить Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови.
Упродовж тижня відбувалися найрізноманітніші заходи. Усі вони присвячені темі писемності та грамотності. Розпочався Тиждень з урочистої лінійки. Педагоги провели мовознавчі вікторини, лінгвістичні турніри та ігри знавців української мови. Було організовано виставки стіннівок, плакатів, малюнків, тематичних стендів, літературних газет, книжкові виставки.
Цікавими, пізнавальними та змістовними стали наступні заходи:
-конкурс читців-декламаторів поезій про рідну мову «О слово рідне! Хто без тебе я?», який —пройшов 8 листопада.
– мовознавча гра «Кращий знавець рідної мови» між учнями 6-х класів.
– учні 8-а класу зробили Скрайб-презентацію до Дня писемності.
Крім того, 9 листопада стартував Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика.
Провідна ідея всіх святкових заходів – повчальність, яка надає нащадкам історичний досвід, виховання національної самосвідомості, патріотичних почуттів в учнів, бажання примножувати родинні традиції, розуміння своєї причетності до подій, які відбувались в історії України.