Тиждень німецької мови

План проведення тижня німецької мови

у Чорнолізькій загальноосвітній школі IIII ступенів

з 23.11.2020 – 27.11.2020

Понеділок (23.11)

• Ознайомлення з планом проведення тижня німецької мови
  • Відеофільм «Феєрія мандрів. Подорож до Берліну» (7,9 клас)

Вівторок (24.11)

• Вікторина «Чи знаємо ми Німеччину» (6-9 класи).
  • Конкурс виразного читання віршів німецькою мовою (6,7 класи)

Четвер(26.11)

• Перегляд мультфільмів німецькою мовою (6-7 класи.)
  • Розучування пісень на німецькій мові.(6-8 класи).
  • Відеофільм «Феєрія мандрів. Містами Німеччини».(9,10 класи)

П’ятниця(27.11)

• Розгадування загадок, кросвордів,ребусів.(6-8 класи)
  • Виразне читання віршів Гейне та Гете німецькою мовою.(9,10 класи)
  • Підсумки тижня німецької мови.

Звіт про проведення тижня німецької мови

З 23.11.2020 – 27.11.2020 р. в Чорнолізькій загальноосвітній школі I-III ступенів проходив тиждень німецької мови.  Впродовж тижня було проведено ряд різноманітних та цікавих заходів: перегляд відеофільмів «Феєрія мандрів. Подорож до Берліну » , «Містами Німеччини», розгадування загадок, кросвордів, ребусів, розучування пісень. Були проведені інтелектуальні вікторини та конкурс виразного читання віршів Гейне та Гете німецькою мовою.

Після проведення тижня були підведені підсумки. Всім учасникам була оголошена подяка, виставлені оцінки з німецької мови. У конкурсі знавців німецької мови прийняли активну участь учні 5-11 класів. Особливо відзначились Юречко  Г.(6а клас), П’ятничук М.(6а клас), Максимів В. (6б клас), Слободян Д.(7б клас), Юречко В.(9а клас), Юречко Ю.(10а).

У конкурсі виразного читання віршів Гейне та Гете німецькою мовою прийняли участь учні 9-11  класів. Найбільш активними були  такі учні: Слободян О.(9а), Юречко В.(9а), Юречко Ю.(10а), Лаврук М.(10а), Слободян В.(10а).Розгадування загадок, кросвордів,ребусів та розучування пісень особливо сподобалося учням.

Приємно було бачити веселі обличчя дітей, які під час дійства на уроці, не тільки отримали велике задоволення від спілкування німецькою мовою, а й долучились до культури, звичаїв та традицій Німеччини.

Отже, проведення предметного тижня не тільки поглибило знання з німецької мови, а й стало джерелом позитивних емоцій, мобілізації творчих зусиль і, як наслідок, підвищило мотивацію до вивчення мови та культури іншої країни.