Привітання Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дорогі діти, шановні батьки, вчителі.
Новий рік, Різдво Христове – це світлі радісні свята надії, любові, добра. Найщасливіші у ці свята є діти. Їхні серця ще не вражені злобою і лукавством. Діти – це Божі квіти. Вони завжди приносять нам радість. А коли чуємо їх дзвінкі, чисті, співучі голоси, наші душі наповнюються подвійним щастям. Співати про народження Божого сина – означає прийняти його у своєму серці і нести його любов усе життя. Наші предки століттями прославляли народження Христа колядками і залишили нам ці чудові традиції. Ми маємо духовний обов’язок передавати їх своїм дітям, щоб ніколи не зів’яла духовна краса нашої України.
Шановні батьки учнів Чорнолізької школи. Ваші діти всі прекрасні, розумні і здібні. Бережіть їх, виховуйте в любові, щоб вони виростали здоровими щасливими і добрими людьми.
Вітаю всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаю кожному здоров’я, любові, миру, злагоди, достатку.
Директор школи Михайло Мельник