«Посвята у козачата». Це дійсно велике свято для п’ятикласників, адже тепер вони стали юними захисниками нашої країни та її майбутньою гордістю.
В ході свята школярі показали свої знання про життя козаків, їх побут, традиції, правила, улюблені заняття. Проте найурочистіший момент заходу — посвята в козачата. П’ятикласники пообіцяли гарно навчатися і поважати історію та традиції українського народу, розвиватися розумово, фізично, морально, щоб відповідати новому статусу козачат.
П’ятикласники запам’ятають цей день як особливий для них. Адже вони змогли відчути причетність до великої історії нашого народу, до потужності і міці славного українського козацтва. Такі заходи, безсумнівно, виховують у дітей почуття гідності, честі та любові до Батьківщини.