Вітаємо нашого учня Токарика Дмитра з отриманням премії імені Костя Левицького!

У ТИСМЕНИЦЬКІЙ ГРОМАДІ НАГОРОДИЛИ ЛАВРЕАТІВ ПРЕМІЇ ІМЕНІ КОСТЯ АНТОНОВИЧА ЛЕВИЦЬКОГО
14 грудня міський голова Тетяна Градюк спільно із заступником з гуманітарних питань Андрієм Рев’юком нагородили лавреатів Премії імені Костя Антоновича Левицького. Переможці отримали Дипломи та грошові винагороди.
Премія імені Костя Антоновича Левицького обдарованим дітям Тисменицької територіальної громади присуджується з метою заохочення обдарованих дітей громади, які успішно навчаються або мають значні досягнення в спорті. Рішенням комісії визначено чотирьох лавреатів у 2022 році. Це Оксана Федик (учениця 11-го класу Тисменицького ліцею), Наталія Бруц (учениця 8-го класу Клубовецького ліцею), Дмитро Токарик (учень 7-го класу Чорнолізького ліцею) та Роман Лесюк (учень 9-го класу Слобідської гімназії).
Довідка: Кость Левицький – активний громадсько-політичний діяч, народився 18 листопада 1859 року у місті Тисмениця. Кость Антонович Левицький – видатний політик: співзасновник і секретар «Народної Ради», член президії та президент Народного комітету Української національно-демократичної партії, депутат Палати Послів австрійського парламенту та Галицького сейму, президент українського клубу в австрійському парламенті та голова Державного секретаріату ЗУНР.
Рішення “Про затвердження Положення про премію імені Костя Антоновича Левицького обдарованим дітям Тисменицької територіальної громади” прийнято Тисменицькою міською радою 06 жовтня 2021 року. Раніше Премія присуджувалася лише дітям, які проживають у місті Тисмениця, зараз значно розширила горизонти і лауреатами можуть бути учні з усієї Тисменицької громади.