Тиждень інформатики

Традицією в нашій школі є щорічне проведення предметних тижнів, зокрема тижня інформатики, який проходив з 09 по 13 грудня.  Це дійсно корисно, вносить різноманітність у шкільне життя. Підвищує рівень знань учнів з інформатики. Розвиває творчі й інтелектуальні здібності дітей, інтерес до вивчення інформатики, самостійність та наполегливість. Виховує вміння працювати в групах, почуття відповідальності.

Позакласна робота з інформатики є невід’ємною частиною всієї навчально-виховної роботи в школі. Вона поглиблює знання, залучає до вивчення предмета учнів початкової і середньої школи, сприяє розвитку їх інтелекту, розширює світогляд.

Актуальність проведення «Тижня інформатики» полягає в тому, що даний захід вдало поєднує ігрові і навчальні моменти, показує значущість і роль інформатики в сучасному динамічному суспільстві, сприяє розвитку пізнавальної активності, творчих здібностей, кмітливості, винахідливості.

Турнір – це завжди свято, веселий настрій, вигадки. Гра відкриває зовсім інші сторони інформатики, ті, на які не завжди звертаєш увагу на уроці, при серйозній розмові про цю складну сучасну науку. Для багатьох учнів гра дасть можливість проявити свою любов до предмета, розкрити приховані таланти, а для декого може стати поштовхом до зацікавлення.

Гарною мотивацією для навчання є можливість отримання певної винагороди за свою працю. Під час проведення тижня інформатики учням було запропоновано паролі до Wi-Fi мереж закладу. Для отримання паролю, необхідно відсканувати QR-код та знайти відповідь на поставлене запитання. В якості питань підібрано відомості про видатні постатті в історії інформатики. Пароль змінювався щоденно. що дозволило зацікавити та втримати увагу учнів.

В рамках тижня було проведено:

Онлайн кросворд “Кросворд “Знавці інформатики””  6-ті класи

Дискусія «Чи потрібний школяреві  Інтернет?»  10-11 клас

Практичне заняття «Розв’язування задач Excel» (7 кл.)

Уявна зустріч з Б. Гейтсом 9 клас

Перегляд відео фільму “Ролі в ІТ компанії. Які є професії та перспективні спеціальності в ІТ”

Конкурс на кращий кросворд, ребус, загадку, вірш, що має відношення до інформатики  5-11 класи