Ви чули, як плаче спустошена Прип’ять,

За скоєний гріх розіп’ята живцем,

Прип’ята до неба, щоб вічності випить,

Щоб вмити від бруду змарніле лице?..

Багряна Анна

26 квітня  відзначається День Чорнобильської трагедії.  Багато років лунає Чорнобильський полиновий дзвін над багатостраждальною Україною. Болить, не заживає рана. Чорнобиль показав нам суворий рахунок, який вимірюється найдорожчим – людськими долями і життям. Про ці події багато сказано, знято сотні метрів кіноплівки,  написані книги.  Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.

З нагоди  Дня пам’яті Чорнобильської катастрофи  у Чорнолізькій ЗОШ    I-III ст. були проведені  виховні заходи на тему: «Чорнобиль не має минулого часу». Учнівське самоврядування  разом із заступником директора з виховної роботи Огринчук Н.М. та  педагогом – організатором Збіглей О. М. підготували презентації  на тему Чорнобильської трагедії, пройшлися по класах з короткою інформацією на цю тему. Класними керівниками  були проведені тематичні виховні години «Нехай у серці не згасне пам’ять», години інформування «Іншої землі у нас не буде, нам потрібно нашу зберегти», «Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять», уроки пам’яті «Чорнобиль: подвиг і трагедія»;  виставка малюнків «Чорнобиль очима дітей». Нехай прийдешні покоління завжди пам’ятають уроки Чорнобиля!  Нехай над нашою планетою завжди буде мирне, чисте небо, а у нашій країні  панує лише мир, щастя та добробут.

Учитель української мови

Петрів Г.В.