« ОСТАННІЙ ДЗВОНИК – 2024»

Ось і пролунав останній дзвінок 2024…

Цьогоріч це особливе свято, адже зібратися разом ми змогли завдяки незламним та мужнім воїнам, які захищають нас. Свято останнього дзвоника традиційно символізує закінчення навчального року. Для багатьох учнів – це успішне подолання навчальної сходинки в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для наших випускників сьогодні – особливо пам’ятний день, адже вони прощаються зі школою й вирушають у доросле життя. Сьогодні останні дзвоник урочисто пролунав для наших учнів. Випускники прощаються з ліцеєм та вирушають у нове життя, де на них чекають великі перспективи, нові відкриття та високі досягнення! Щиро вітаємо учителів, учнів та їх батьків зі святом Останнього дзвоника. Бажаємо мирного майбутнього, незабутніх вражень, щасливих подій, здійснення задумів, втілення мрій!

Дякуємо нашим захисникам за можливість навчатися!

Нас не здолати, бо ми – незламні!

З непохитною вірою в ЗСУ рухаємося вперед!