Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Безпека – це життя людини,

Безпека – це наше майбуття.

З метою формування в учнів свідомого ставлення до власного життя і здоров’я, виховання у дітей збереження здоров’я, формування в учнів основних принципів життєдіяльності людини в природному та соціальному середовищах. В школі з 16 по 20 квітня 2018 року був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Кожен день приносив щось цікаве і несподіване. Проблема дитячого травматизму постійно хвилює вчителів школи. Тому в рамках  Тижня впроваджувалися саме такі заходи, в яких учні були в ролі пішоходів, дорожніх знаків, світлофорів, регулювальників. Крім того декламували вірші, проводили вікторини, виставки учнівських малюнків та плакатів.

Н.Гладун, ЗНВР