У ЧОРНОЛІЗЦЯХ ВІДКРИЛИ АНОТАЦІЙНУ ДОШКУ ГЕРОЮ ВОЛОДИМИРУ КОЗАКУ

Сьогодні, 12 червня, у селі Чорнолізці Тисменицької громади на фасаді ліцею відкрили та освятили меморіальну дошку захиснику України, військовослужбовцю ЗСУ Володимиру Козаку.
Вшанувати полеглого Героя прийшли рідні захисника, керівництво Тисменицької громади та старостинського округу, освітяни, учні та мешканці села Чорнолізці. Після спільної молитви за душу полеглого чин освячення пам’ятної дошки здійснили отець-декан Василь Качур, отець Михайло Слободян та отець Петро Дем’яник. Пам’ять захисника України вшанували хвилиною мовчання.
Міський голова Тетяна Градюк висловила слова вдячності рідним захисника за виховання мужнього та відданого патріота нашої держави.
На могилі Героя у селі Чорнолізці відслужили молебень.
Козак Володимир Васильович народився 24.02.1985 року у селі Чорнолізці Тисменицької громади. Навчався у Чорнолізькій школі, згодом опанував фах водія-автослюсаря. Служив у Збройних Силах України, одержав звання сержанта. Потім декілька років працював у спецпідрозділі поліції.
У травні 2022 року пішов захищати нашу державу, був старшим сержантом, командиром відділення, стрільцем кулеметного взводу 2 стрілецького батальйону в/ч А2167.
Загинув 26.01.2023 року від отриманих поранень несумісних з життям в результаті здійснення противником мінометного обстрілу позицій підрозділу поблизу села Павлівка Волноваського району Донецької області.