УЖЕ 20-Й РІК ПОСПІЛЬ ЧОРНОЛІЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВІТАЄ ПЕРШАЧКІВ

Цього року своє 20-ліття святкує Чорнолізький ліцей Тисменицької міської ради. Наймолодші сьогодні, 1 вересня, вперше ступили на поріг закладу освіти, а старші учні відзначили ювілей патріотичними піснями і танцями.
З вітальним словом на святковій лінійці виступила міський голова Тетяна Градюк: «Хочу щиро побажати кожному добра, злагоди, благополуччя, миру. Дай Боже нам дочекатися Перемоги в такому гарному, яскравому, єдиному товаристві». На урочистій лінійці також побували перший заступник міського голови Руслан Фармус, депутати Тисменицької міської ради Орислава Мельник та Василь Гладун.
На щасливе життя та успішне навчання першокласників поблагословив отець-декан Василь Качур.
Від імені депутатів Тисменицької міської ради Тетяна Градюк вручила подарунок ліцею – сертифікат на суму 100 тисяч гривень.
За можливість провести урочисту лінійку подякували українським захисникам та хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя за Україну. Серед загиблих Героїв – три випускники ліцею – Володимир Козак, Михайло Петрів та Роман Волкович.
Дякуємо нашим ЗСУ та вітаємо усіх учнів зі святом! Памʼятайте, ви – наше майбутнє!