Зупинимо БУЛІНГ разом

Серед багатьох соціальних проблем сучасного українського суспільства однією з найактуальніших є кривдження дітей та молоді.  Практично у кожному класі є учні, які стають об’єктами глузувань та знущань.

БУЛІНГ- достатньо нове поняття в нашому житті, але явище, яке воно визначає, нажаль, нам добре і давно відоме.  Кожному з нас хоча б раз у житті доводилося зіткнутися з насильством. Воно могло застосовуватися проти вас самих, ви могли бути свідком, або самі ставали тими, хто ображає. За даними різних досліджень майже кожен третій учень в школі зазнав булінгу.

Для профілактики БУЛІНГУ в учнівському середовищі соціальним педагогом та практичним психологом, було проведено тренінгові заняття:

У початковій школі на тему «Скажи- «НІ!» БУЛІНГУ»

В середній школі на тему «СТОП БУЛІНГ!!!»

В старшій школі «БУЛІНГ у школі: причини, наслідки, допомога».

Метою тренінгів було ознайомити учнів з поняттям, формами та структурою булінгу; ознайомити дітей з поняттям «шкільний булінг»; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки.