«Посвята в козачата»

хлібів золотих сторона.
Негодами лютими бита,
віками ти йшла до мети,
Щоб в небі, зорею світити,
і волю, і долю знайти »

Такими словами розпочалося свято , яке стало доброю традицією у нашій Чорнолізькій школі «Посвята в козачата», саме в день Українського козацтва, Пресвятої Покрови, створення Української Повстанської Армії.
Класні керівники 5-х класів Збіглей Г.В. та Мельник І. Ф. підготували цікаві конкурси, які показали силові та розумові здібності учнів. Всі учні школи з захопленням спостерігали за змаганнями та ритуалом посвяти в козачата п’ятикласників.
На святі звучали українські патріотичні пісні у чудовому виконанні шкільного ансамблю і хору.
За оцінками журі, результати конкурсів показали , що учні нашої школи сильні, завзяті, спритні, кмітливі та розумні. Тому для журі важко було визначити переможців, бо обидві команди заслуговували на першість. Але в результаті перемогла найбільша козацька чеснота – дружба.
Після змагань п’ятикласники присягнулись на вірність Вітчизні й народу, і були урочисто зараховані до козацьких лав. Кожній була вручена пам’ятна грамота.